Vilnius, Ukmergės g. 222
I-V 08:00-17:00
+370 603 08001
Paslaugų paketas įmonėms

Automobilio gedimas ir remontas Jūsų įmonei gali reikšti rimtus finansinius nuostolius, jei nebus skubiai sutvarkytas? Jūsų įmonės automobilių remontas ir priežiūra vyks profesionaliai ir operatyviai.

Įmonėms, pasirašiusioms su mumis bendradarbiavimo sutartį, siūlome specialų paslaugų paketą, tai:

  • Pirmumo teisė remontuojant. Suprantame, kad versle laikas – pinigai, todėl suteiksime pirmumo teisę remontuoti Jūsų įmonės automobilius.
  • Kokybiškos detalės. Profesionalus darbas ir kokybiškos detalės yra geriausias būdas išvengti dažno automobilio gedimo. UAB „AUTOTRENDAS“ skiria didžiulį dėmesį kokybiškoms detalėms, todėl yra sudaręs sutartis su patikimais detalių tiekėjais.
  • Lankstus atsiskaitymas už paslaugas. Bendradarbiaujame su nemažai Lietuvos įmonių, todėl galime Jūsų įmonei pasiūlyti itin palankias atsiskaitymo už paslaugas sąlygas. Suprasdami buhalterines ir finansines įmonės valdymo aplinkybes, galime pasiūlyti mokėjimo atidėjimą.
  • Konkurencinga kaina. UAB „AUTOTRENDAS“ pasirūpins, kad Jūsų įmonės automobilio priežiūra Vilniuje būtų kokybiška, greita ir už prieinamą kainą. Pakabos patikra ir konsultacija nemokamai.
  • Patrauklūs pasiūlymai įmonės darbuotojams. Bendradarbiaudami su Jūsų įmonę suteiksime išskirtines sąlygas ne tik Jūsų automobilių remontui, bet ir įmonės darbuotojams. UAB „AUTOTRENDAS“ jie galės savo asmeninius automobilius remontuoti lygiai tokiomis pat sąlygomis, kaip prižiūrimi įmonės automobiliai.